•   34+ modeller för alla behov
  •   25 års erfarenhet
  •   Tusentals nöjda kunder

Säljarna runt om i Sverige har lite olika antal med hästtranporter och hästlastbilar hemma hos sig-gäller både nytt och begagnat. Men vi jobbar runt om i Sverige och försöker lösa så att du ska kunna se det du söker. Ring någon av oss och du får garanterat bra service och hjälp att hitta rätt fordon att transportera din häst för just ditt ändamål.

 

Gävle:                Jan Bulér                 Telefonnr:070-3062080        mail: jan@torstensons.se

Göteborg:        Sofi Wessman             Telefonnr: 070-8891226       mail: sofie@torstensons.se

Jönköping:       Arvid & Erika Lindfeldt Telefonnr:070-4830720       mail: lindfelt@torstensons.se

Linköping:        Arne Ericsson             Telefonr: 070-6227208         mail: arne@torstensons.se

Mora:                 Marcus Westman       Telefonnr: 072-1796018       mail: marcus@torstensons.se

Rydsgård:          Henrik & Sussie Nord Telefonnr: 0733-547007 eller 0733-245309

Stockholm/Söder: Axel Wenehult      Telefonnr: 070-2190321        mail: axel@torstensons.se

Knivsta/               Magdalena Skatt &   Telefonnr: 070-3993372       mail: magdalena@torstensons.se

 Hagelstenagård      Rikard Lindström     Telefonnr: 070-5085446       mail: rikard@torstensons.se

 

Produkter
Övrigt